Ładowarki teleskopowe oraz obrotowe z operatorem i bez operatora na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy Pszczyna

Wynajem ładowarek teleskopowych z operatorem i bez operatora oraz usługi załadunkowe i rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi


ZADZWOŃ TERAZ
530 303 183

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Chcemy Państwa zaprosić do zaznajomienia się z usługami prowadzonej przez nas firmy, a są to:

 

  • najem ładowarek teleskopowych z operatorem
  • najem ładowarek teleskopowych bez operatorami
  • usługi załadunkowe ładowarkami teleskopowymi
  • usługi rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

Prowadzona przez nas jednostka jest w tej specjalizacji już od dawna, skutkiem tego świadczymy usługi najwyższej jakości za roztropną cenę. Obsługujemy również zamówienia od Klientów indywidualnych, jak oraz tych firmowych – niezmiennie starając się wzorowo odpowiedzieć na wszelkie, nawet najważniejsze oczekiwania naszych zleceniodawców. Wyróżnia nas także terminowość wykonania zleceń, solidność oraz zaangażowanie w każdy jeden projekt.

 

Najem ładowarek teleskopowych z operatorem w należącej do nas firmie

 

Oferujemy Państwu najlepszej jakości ładowarki w dużym zakresie wysokości roboczej i o rozmaitym udźwigu – tak, by każdy dostał dokumentnie tą, której pragnie. Posiadamy machiny wyłącznie od sprawdzonych i świetnych producentów, każdorazowo przed każdym wynajmem sprawdzone przez naszych wykwalifikowanych mechaników. Nasi operatorzy są równie poprawnie wyszkoleni, a tym samym gwarantują pracę bezpieczną, prędką i skuteczną.

WYNAJEM ŁADOWAREK
Z OPERATOREM LUB BEZ OPERATORA

Wynajem ładowarek teleskopowych bez operatorami w należącej do nas firmie

 

Dajemy Państwu także szansę wynajęcia ładowarki bez operatora – jakkolwiek są one tak przyzwoicie skonstruowane, że nawet początkujący w tym temacie cudownie sobie z nimi poradzi. Są także wybitnie ładne w sterowaniu i manewrowaniu, to właśnie dzięki czemu wybrany przez Państwa operator nie będzie miał z nimi jakiegokolwiek kłopotu w obsłudze.

 

Usługi załadunkowe i rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

 

Ładowarki teleskopowe są stworzone z myślą o podnoszeniu oraz przewożeniu materiałów, nasi pracobiorcy absorbują się tymi najpoprawniej – właśnie dlatego należałoby oraz to zadanie powierzyć w nasze ręce. Nasze ładowarki mają niezwykle silne silniki, to naturalnie dzięki czemu nie jest im straszna nawet praca na skomplikowanym terenie roboczym. To funkcjonalne oraz niezawodne rozwiązanie.

 

Serdecznie zapraszamy do przetestowania należącej do nas oferty!

Skontaktuj się z nami:5 + 3

Dane kontaktowe:

Ulman Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   + 48 530 303 183
  darek410@vp.pl
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ ŁADOWARKĘ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie naszej firmy znajduje się najem ładowarek teleskopowych z opcją skorzystania z obsługi operatorskiej. Nasze maszyny wypożyczamy zarówno na krótki, jak i o wiele dłuższy okres czasu. W swoim asortymencie posiadamy ładowarki teleskopowe najlepszej jakości, jedynie od renomowanych producentów, z którymi współdziałamy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycją naszej firmy oraz do kontaktu.

 

Ładowarki teleskopowe o różnych parametrach

 

Wychodząc vis-a-vis Państwa wymaganiom, proponujemy Państwu ładowarki teleskopowe oraz ładowarki teleskopowe obrotowe najwyższej jakości, jakie mogą być wyekwipowane w: dźwig, łyżkę, widły, a nawet kosz obrotowy przeznaczony do pracy na wysokościach. W zależności od modelu, każda ładowarka zaopatrzona jest w dodatkowy osprzęt, o wiele ułatwiający wykonywanie poszczególnych prac. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z radością doradzą wybór wyśmienitego modelu o wskazanych parametrach, jaki sprosta Państwa oczekiwaniom. Stworzona przez nas firma posiada ładowarki teleskopowe o przeróżnych rozmiarach – najogromniejsza jest w stanie udźwignąć masę 5 000 kg na wysokość wynoszącą aż trzydzieści metrów.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Wynajem ładowarek
teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem ładowarki teleskopowej z obsługą operatora

 

Zachęcamy też do skorzystania z możliwości wynajęcia ładowarki wspólnie z obsługą operatorską. Decydując się na najem krótkoterminowy, można w ten sposób zaoszczędzić mnóstwo czasu, jak także pieniędzy. Nasi pracobiorcy posiadają dobre kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia. Dzięki takiej możliwości, nie ma konieczności zatrudniania dodatkowego pracownika posiadającego uprawnienia. Oferujemy także możliwość długoterminowego najmu ładowarki z operatorem.

 

Polecamy państwa uwadze przygotowaną przez nas ofertę oraz zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zapewniamy Państwu wynajem wyposażenia najwyższej jakości, o doskonałych parametrach, który jest w pełni sprawny i serwisowany. Obiecujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do nas!

 

Oferowany przez nas wynajem ładowarek teleskopowych, teleskopowo-obrotowych z operatorem i bez operatora obejmuje Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Co wpływa na
jakość ładowarki?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Maszyny budowlane, narzędzia specjalistyczne i ciężki sprzęt wykorzystywany na placach budowy, zmieniają się bardzo szybko – stale poddawane są poprawkom i innowacjom, aby działać jeszcze bezpieczniej, sprawniej bądź szybciej. Nie inaczej jest w przypadku projektowania i budowania ładowarek, które stanowią istotny element całej budowlanej infrastruktury. Do tego stopnia, że trudno dzisiaj wyobrazić sobie nawet niewielki plac budowy czy inwestycję budowlaną, na którym nie byłyby niezbędne ładowarki. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się regularne dostawy materiałów budowlanych i surowców czy półproduktów, tam niezbędne jest szybkie rozładowanie towaru i późniejsze jego bezpieczne dostarczenie […]


czytaj więcej

Jak budować
szybko i sprawnie?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Czas i tempo realizacji zamówienia publicznego czy inwestycji budowlanej to bardzo istotny czynnik decydujący o tym, jak szybko inwestor może zacząć liczyć zyski. Opóźnienia w kolejnych etapach realizacji budowlanych są zrozumiałe i naturalne, ale nie mogą przekraczać maksymalnie kilku dni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie planowanie z wyprzedzeniem, organizacja miejsca pracy i skuteczne metody chociażby rozładunku i załadunku niezbędnych materiałów budowlanych. W tym ostatnim, kluczowym zadaniu, bardzo pomocne okazują się ładowarki teleskopowe obrotowe, które pozwalają na bezpieczne i bardzo szybkie przenoszenie nawet bardzo nieporęcznych i ponadgabarytowych ładunków […]


czytaj więcej

Jak wybrać ładowarkę
do prac budowlanych?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Wybranie odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac ziemnych i budowlanych, ma kolosalne znaczenie nie tylko z punktu widzenia harmonogramu i terminowości kolejnych wykonywanych prac. Takie aspekty jak: bezpieczeństwo pracowników, zasięg pracy czy czas pracy na akumulatorze – to kolejne istotne elementy przekładające się na możliwość niezakłóconej i skutecznej pracy przy konstrukcji albo remoncie. Decydując się na nieco tańszy sprzęt, można więc ostatecznie pożałować, jeśli np. urządzenie będzie awaryjne, albo do jego obsługi oddelegować będzie trzeba dodatkowo o jednego pracownika więcej. Zainwestowanie od początku w nieco lepsze i bardziej nowoczesne ładowarki teleskopowe obrotowe […]


czytaj więcej

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY