Ładowarki teleskopowe oraz obrotowe z operatorem i bez operatora na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy Poznań oraz Luboń, Puszczykowo, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych i ładowarek teleskopowych obrotowych z operatorem i bez operatora


ZADZWOŃ TERAZ
600 97 57 27

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej idealnej firmy, w której to znajdą Państwo następujące usługi:

 

  • najem ładowarek teleskopowych z operatorem
  • wynajem ładowarek teleskopowych bez operatorami
  • profesjonalne usługi załadunkowe ładowarkami teleskopowymi
  • profesjonalne usługi rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

Nasza idealna firma jest w tej specjalizacji już od dawna, właśnie dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości za rozsądną cenę. Obsługujemy zarówno zlecenia od Kontrahentów indywidualnych, jak oraz tych firmowych – niezmiennie starając się wzorowo odpowiedzieć na wszelkie, nawet najwyższe oczekiwania naszych zleceniodawców. To, co nas wyróżnia to na pewno fakt, że zlecenia w jakie jesteśmy zaangażujemy wykonujemy terminowo oraz solidnie.

 

Najem ładowarek teleskopowych z operatorem w naszej firmie

 

Proponujemy Państwu najwyższej jakości ładowarki w kolosalnym zakresie wysokości roboczej i o przeróżnym udźwigu – tak, by każdy dostał całkowicie tą, której potrzebuje. Posiadamy maszyny wyłącznie od sprawdzonych oraz prestiżowych wytwórców, każdorazowo przed każdym wynajmem przetestowane przez naszych wykwalifikowanych mechaników. Nasi operatorzy są równie dobrze wyszkoleni, a tym samym zapewniają pracę bezpieczną, prędką oraz skuteczną.

WYNAJEM ŁADOWAREK
Z OPERATOREM LUB BEZ OPERATORA

Wynajem ładowarek teleskopowych bez operatorami w naszej firmie

 

Dajemy Państwu także szansę wynajęcia ładowarki bez operatora – ale są one tak przyzwoicie skonstruowane, że nawet początkujący w tym temacie bajecznie sobie z nimi poradzi. Są również wybitnie ładne w sterowaniu i manewrowaniu, to naturalnie dzięki czemu wybrany przez Państwa operator nie będzie miał z nimi żadnego problemu w obsłudze.

 

Usługi załadunkowe oraz rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

 

Proponujemy jeszcze powierzyć nam wszystkie zlecenia połączone z podnoszeniem i przewożeniem materiałów, do których to ładowarki teleskopowe pozostały stworzone. Nasze ładowarki mają nadzwyczaj silne silniki, to właśnie dzięki czemu nie jest im straszna nawet praca na skomplikowanym terenie roboczym. Nie bardziej profesjonalnego aniżeli to rozwiązania.

 

Zachęcamy do skorzystania z opisywanej propozycji!

Skontaktuj się z nami:



6 + 7

Dane kontaktowe:

Firma Usługowa Michał Wiliński
   +48 600 97 57 27
  michal.wilinski@onet.pl
  www.wynajem-ladowarek.com.pl

NIP: 888 284 50 85
REGON: 367833129

WYNAJMIJ ŁADOWARKĘ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie naszej firmy znajduje się wynajem ładowarek teleskopowych z możliwością skorzystania z obsługi operatorskiej. Istnieje możliwość wynajmu ładowarek na krótki, jak i znacznie dłuższy okres czasu. W swoim asortymencie posiadamy ładowarki teleskopowe najlepszej jakości, jedynie od ekskluzywnych wytwórców, z jakimi współpracujemy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycją należącej do nas firmy i do kontaktu.

 

Ładowarki teleskopowe o różnych parametrach

 

Wychodząc naprzeciwko Państwa potrzebom, oferujemy Państwu ładowarki teleskopowe i ładowarki teleskopowe obrotowe wysokiej jakości, które mogą być wyekwipowane w: dźwig, łyżkę, widły, a nawet kosz obrotowy przeznaczony do pracy na wysokościach. Każdy model naszej ładowarki teleskopowej wyposażony został w osprzęt dodatkowy, to naturalnie dzięki któremu prace można wykonywać znacznie prędzej oraz wygodniej. Inspirujemy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością doradzą wybór należytego modelu o określonych parametrach, jaki sprosta Państwa oczekiwaniom. Stworzona przez nas firma ma ładowarki teleskopowe o przeróżnych rozmiarach – najogromniejsza jest w stanie utrzymać masę 5 000 kg na wysokość wynoszącą aż trzydzieści metrów.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Wynajem ładowarek
teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem ładowarki teleskopowej z obsługą operatora

 

Zachęcamy też do skorzystania z możliwości wypożyczenia ładowarki wraz z obsługą operatorską. Decydując się na najem krótkoterminowy, można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu, jak także pieniędzy. Nasi pracownicy posiadają należyte kwalifikacje i słuszne uprawnienia. Nasza propozycja powoduje, że nie musicie Państwo zatrudniać dodatkowej osoby, która posiada niebezużyteczne uprawnienia i kwalifikacje. Oferujemy również możliwość długoterminowego najmu ładowarki z operatorem.

 

Zachęcamy serdecznie do poznania całej oferty należącej do nas firmy i do kontaktu z nami. Zapewniamy Państwu najem sprzętu najwyższej jakości, o idealnych parametrach, który jest w pełni sprawny i serwisowany. Gwarantujemy konkurencyjność oferowanych cen. Zapraszamy do nas!

 

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Co wpływa na
jakość ładowarki?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Maszyny budowlane, narzędzia specjalistyczne i ciężki sprzęt wykorzystywany na placach budowy, zmieniają się bardzo szybko – stale poddawane są poprawkom i innowacjom, aby działać jeszcze bezpieczniej, sprawniej bądź szybciej. Nie inaczej jest w przypadku projektowania i budowania ładowarek, które stanowią istotny element całej budowlanej infrastruktury. Do tego stopnia, że trudno dzisiaj wyobrazić sobie nawet niewielki plac budowy czy inwestycję budowlaną, na którym nie byłyby niezbędne ładowarki. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się regularne dostawy materiałów budowlanych i surowców czy półproduktów, tam niezbędne jest szybkie rozładowanie towaru i późniejsze jego bezpieczne dostarczenie […]


czytaj więcej

Jak budować
szybko i sprawnie?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Czas i tempo realizacji zamówienia publicznego czy inwestycji budowlanej to bardzo istotny czynnik decydujący o tym, jak szybko inwestor może zacząć liczyć zyski. Opóźnienia w kolejnych etapach realizacji budowlanych są zrozumiałe i naturalne, ale nie mogą przekraczać maksymalnie kilku dni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie planowanie z wyprzedzeniem, organizacja miejsca pracy i skuteczne metody chociażby rozładunku i załadunku niezbędnych materiałów budowlanych. W tym ostatnim, kluczowym zadaniu, bardzo pomocne okazują się ładowarki teleskopowe obrotowe, które pozwalają na bezpieczne i bardzo szybkie przenoszenie nawet bardzo nieporęcznych i ponadgabarytowych ładunków […]


czytaj więcej

Jak wybrać ładowarkę
do prac budowlanych?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Wybranie odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac ziemnych i budowlanych, ma kolosalne znaczenie nie tylko z punktu widzenia harmonogramu i terminowości kolejnych wykonywanych prac. Takie aspekty jak: bezpieczeństwo pracowników, zasięg pracy czy czas pracy na akumulatorze – to kolejne istotne elementy przekładające się na możliwość niezakłóconej i skutecznej pracy przy konstrukcji albo remoncie. Decydując się na nieco tańszy sprzęt, można więc ostatecznie pożałować, jeśli np. urządzenie będzie awaryjne, albo do jego obsługi oddelegować będzie trzeba dodatkowo o jednego pracownika więcej. Zainwestowanie od początku w nieco lepsze i bardziej nowoczesne ładowarki teleskopowe obrotowe […]


czytaj więcej

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY