Ładowarki teleskopowe oraz obrotowe z operatorem i bez operatora na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy Katowice

Wynajem ładowarek teleskopowych z operatorem i bez operatora oraz usługi załadunkowe i rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi


ZADZWOŃ TERAZ
530 303 183

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej idealnej firmy, w której to odnajdą Państwo następujące usługi:

  • najem ładowarek teleskopowych z operatorem
  • najem ładowarek teleskopowych bez operatorami
  • profesjonalne usługi załadunkowe ładowarkami teleskopowymi
  • usługi rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

Stworzona przez nas firma jest w tej specjalizacji już od dawna, skutkiem tego świadczymy usługi najwyższej jakości za roztropną cenę. Obsługujemy również zamówienia od Klientów indywidualnych, jak i tych służbowych – niezmiennie starając się wzorowo odpowiedzieć na wszelkie, nawet najwyższe oczekiwania naszych zleceniodawców. Wyróżnia nas również terminowość wykonania zleceń, solidność oraz zaangażowanie w każdy jeden projekt.

 

Najem ładowarek teleskopowych z operatorem w naszej firmie

 

Możemy Państwu zaoferować wysokiej klasy ładowarki o rozmaitym udźwigu i w bogatym zakresie wysokości roboczej – odnajdą Państwo dzięki temu rozwiązanie perfekcyjne. Mamy maszyny wyłącznie od wypróbowanych oraz renomowanych wytwórców, każdorazowo przed każdym wynajmem sprawdzone przez naszych wykwalifikowanych mechaników. Nasi operatorzy są równie odpowiednio wyszkoleni, a tym samym gwarantują pracę bezpieczną, prędką oraz efektywną.

WYNAJEM ŁADOWAREK
Z OPERATOREM LUB BEZ OPERATORA

Wynajem ładowarek teleskopowych bez operatorami w należącej do nas firmie

 

Oferujemy Państwu najem ładowarek również bez operatora – z kapitalnym napędem oraz systemem poruszania się, który powoduje że poradzą sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Są także wybitnie ładne w sterowaniu i manewrowaniu, dzięki czemu wybrany przez Państwa operator nie będzie miał z nimi żadnego kłopotu w obsłudze.

 

Profesjonalne usługi załadunkowe oraz rozładunkowe ładowarkami teleskopowymi

 

Ładowarki teleskopowe są stworzone z myślą o podnoszeniu i przewożeniu materiałów, nasi pracobiorcy zajmują się tymi najprzyzwoiciej – dlatego warto i to zadanie przekazać w nasze ręce. Nasze ładowarki mają niesłychanie silne silniki, dzięki czemu nie jest im straszna nawet praca na trudnym terenie roboczym. To efektywne oraz niezawodne rozwiązanie.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji!

Skontaktuj się z nami:8 + 9

Dane kontaktowe:

Ulman Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   + 48 530 303 183
  darek410@vp.pl
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ ŁADOWARKĘ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Prowadzona przez nas firma proponuje wynajem specjalistycznych ładowarek teleskopowych wspólnie z obsługą operatora dla budownictwa oraz w szerokim zakresie rozumianego przemysłu. Umożliwiamy długoterminowy najem oprzyrządowania, jak także krótkoterminowy. Obsługiwany przez nas sprzęt to urządzenia najwyższej jakości, który gwarantuje bezpieczne i sprawne wykonywanie prac na wysokościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą najmu ładowarek teleskopowych oraz ładowarek teleskopowych obrotowych.

 

Profesjonalny sprzęt najwyższej jakości

 

Stworzona przez nas firma oferuje ładowarki teleskopowe o różnych parametrach, by Klient mógł dostosować je do własnych wymagań. Nasze ładowarki mogą być wyposażone w łyżkę, dźwig, widły i kosz osobowy, który dedykowany jest do wykonywania prac wysokościowych. To naturalnie dzięki współpracy z wiodącymi fabrykantami ładowarek, jesteśmy w stanie zaproponować sprzęt z bardzo bogatym osprzętowaniem pomocniczym. Ciągle poszerzamy oferowany asortyment ładowarek teleskopowych, żeby podołać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu wybrać najlepszy sprzęt, jaki doskonale sprawdzi się w konkretnych pracach. Szczególnej uwadze polecamy nowoczesne ładowarki typu ROTO, które zapewniają unoszenie materiałów o maksymalnej masie 5 000 kg na wysokość nawet trzydziestu metrów!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Wynajem ładowarek
teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych
bez operatora


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
z operatorem


zobacz ofertę

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy ładowarek teleskopowych obrotowych
bez operatora


zobacz ofertę

 

Pragnąc sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy także możliwość najmu sprzętu z obsługą profesjonalnego operatora. Wyklucza to potrzebę dodatkowego zatrudniania przeszkolonej osoby, która posiada właściwe uprawnienia. Taka propozycja na pewno spodoba się Klientom, którzy decydują się na wynajem krótkoterminowy wyposażenia, bo pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Co wpływa na
jakość ładowarki?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Maszyny budowlane, narzędzia specjalistyczne i ciężki sprzęt wykorzystywany na placach budowy, zmieniają się bardzo szybko – stale poddawane są poprawkom i innowacjom, aby działać jeszcze bezpieczniej, sprawniej bądź szybciej. Nie inaczej jest w przypadku projektowania i budowania ładowarek, które stanowią istotny element całej budowlanej infrastruktury. Do tego stopnia, że trudno dzisiaj wyobrazić sobie nawet niewielki plac budowy czy inwestycję budowlaną, na którym nie byłyby niezbędne ładowarki. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się regularne dostawy materiałów budowlanych i surowców czy półproduktów, tam niezbędne jest szybkie rozładowanie towaru i późniejsze jego bezpieczne dostarczenie […]


czytaj więcej

Jak budować
szybko i sprawnie?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Czas i tempo realizacji zamówienia publicznego czy inwestycji budowlanej to bardzo istotny czynnik decydujący o tym, jak szybko inwestor może zacząć liczyć zyski. Opóźnienia w kolejnych etapach realizacji budowlanych są zrozumiałe i naturalne, ale nie mogą przekraczać maksymalnie kilku dni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie planowanie z wyprzedzeniem, organizacja miejsca pracy i skuteczne metody chociażby rozładunku i załadunku niezbędnych materiałów budowlanych. W tym ostatnim, kluczowym zadaniu, bardzo pomocne okazują się ładowarki teleskopowe obrotowe, które pozwalają na bezpieczne i bardzo szybkie przenoszenie nawet bardzo nieporęcznych i ponadgabarytowych ładunków […]


czytaj więcej

Jak wybrać ładowarkę
do prac budowlanych?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Wybranie odpowiedniego sprzętu do konkretnych prac ziemnych i budowlanych, ma kolosalne znaczenie nie tylko z punktu widzenia harmonogramu i terminowości kolejnych wykonywanych prac. Takie aspekty jak: bezpieczeństwo pracowników, zasięg pracy czy czas pracy na akumulatorze – to kolejne istotne elementy przekładające się na możliwość niezakłóconej i skutecznej pracy przy konstrukcji albo remoncie. Decydując się na nieco tańszy sprzęt, można więc ostatecznie pożałować, jeśli np. urządzenie będzie awaryjne, albo do jego obsługi oddelegować będzie trzeba dodatkowo o jednego pracownika więcej. Zainwestowanie od początku w nieco lepsze i bardziej nowoczesne ładowarki teleskopowe obrotowe […]


czytaj więcej

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY