Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań.

LISTA FAQ

   Czy wynajmujemy sprzęt bez operatorów?

Wielu naszych klientów to przedsiębiorstwa i firmy budowlane, posiadające własnych pracowników ze stosownymi uprawnieniami do operowania koparkami, wózkami widłowymi czy ładowarkami teleskopowymi. Dlatego od wielu lat umożliwiamy wynajem specjalistycznego sprzętu ciężkiego bez operatora – zarówno na godziny, dni jak i tygodnie.

   Jakie pojazdy oferujemy?

Specjalizujemy się w wynajmowaniu pojazdów rozładunkowych i załadunkowych, a w szczególności ładowarek teleskopowych i obrotowych. Ich zastosowanie jest bardzo zróżnicowane, a dzięki nowoczesnym i innowacyjnym modelom z naszego parku maszynowego mogą Państwo wykonać jeszcze więcej zadań w tym samym czasie.

   Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Posiadamy bardzo rozbudowany park maszyn, dzięki czemu możemy wynająć lub podstawić ładowarkę teleskopową z operatorem lub bez operatora – w dowolnie wskazane miejsce, jeszcze tego samego dnia. Co jednak ważniejsze, nasze ładowarki są bardzo nowoczesne i wielozadaniowe oraz bezpieczne, operowanie nimi jest bardzo komfortowe i skuteczne, a oferowane przez nas ceny pozostają konkurencyjne na rynku od wielu lat.

   W czym się specjalizujemy?

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami budowlanymi czy transportowymi, które potrzebują pomocy w przeprowadzeniu standardowego bądź ponadgabarytowego załadunku/rozładunku. W naszej ofercie znaleźć można z tego powodu zarówno wynajem pojazdów ciężkich i maszyn budowlanych z operatorem jak i bez operatora.

   Jakim sprzętem dysponujemy?

Nasze pojazdy przechodzą regularne i wnikliwe kontrole techniczne, aby spełniać najsurowsze wymagania, także bezpieczeństwa. Są to zawsze nowoczesne modele, posiadające liczne systemy wspomagania operatora, czujniki i funkcje dodatkowe, ułatwiające operowanie pojazdem i wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań rozładunku/załadunku.

   W jaki sposób można się z nami skontaktować?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w trakcie którego nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania w szczegółowy sposób, rozwieją wątpliwości i zaprezentują całą ofertę cenową wraz z propozycjami rabatów i upustów przy długoterminowym najmie. W trakcie tej rozmowy możecie Państwo uzyskać także szczegółowe informacje na temat dostępnych pojazdów i modeli, z których możliwy jest wynajem.

   Jakie są warunki wynajmu bez operatora?

Udostępniając i wynajmując maszyny budowlane, gwarantujemy ich pełne ubezpieczenie. W przypadku jakichkolwiek problemów z maszyną, istotne może być, czy była ona w momencie awarii prowadzona przez osobę uprawnioną do tego typu prac. Wynajmując u nas sprzęt bez operatora, powinni Państwo zadbać o to, aby obsługiwał je wyłącznie przeszkolony i posiadający uprawnienia pracownik.

   Jakie są warunki cenowe?

Największy wpływ na ostateczny kształt warunków cenowych wynajmu ładowarek w naszej firmie, ma oczywiście czas, na który sprzęt miałby być wynajęty. W przypadku długoterminowego wynajmu możliwe jest wprowadzenie odpowiednich rabatów i preferencyjnych warunków spłaty. Inaczej prezentuje się również koszt wynajmu urządzenia w zależności od tego, czy potrzebują Państwo również operatora do niego czy też nie.

   Jakie modele ładowarek proponujemy?

Naszą dumą są nowoczesne i innowacyjne modele ładowarek, które dzięki swoim licznym funkcjom i systemom wspierającym operatora są wyjątkowo łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. W naszym parku maszyn znajdują się wyłącznie modele najbardziej wielozadaniowe, a więc ładowarki teleskopowe oraz obrotowe – gwarantujące maksymalny komfort pracy i realizację zadania.

   Jakie zlecenia zrealizowaliśmy?

W ostatnim czasie realizowaliśmy rozmaite zlecenia z branży budowlanej, spedycyjnej i logistycznej w regionie. Mamy za sobą udane i szybkie realizacje zarówno w skali makro, dla zleceniodawców instytucjonalnych i przedsiębiorstw jak i rozmaite mniejsze, doraźne wykonawstwa inwestycji prywatnych lub wsparcie drobnych przedsiębiorców.

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY