Jak budować szybko i sprawnie?

Data: 07. 10. 2019r. • Autor: WynajemLadowarekTeleskopowych.pl

Czas i tempo realizacji zamówienia publicznego czy inwestycji budowlanej to bardzo istotny czynnik decydujący o tym, jak szybko inwestor może zacząć liczyć zyski. Opóźnienia w kolejnych etapach realizacji budowlanych są zrozumiałe i naturalne, ale nie mogą przekraczać maksymalnie kilku dni. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie planowanie z wyprzedzeniem, organizacja miejsca pracy i skuteczne metody chociażby rozładunku i załadunku niezbędnych materiałów budowlanych.

 

W tym ostatnim, kluczowym zadaniu, bardzo pomocne okazują się ładowarki teleskopowe obrotowe, które pozwalają na bezpieczne i bardzo szybkie przenoszenie nawet bardzo nieporęcznych i ponad gabarytowych ładunków na dowolne odległości, bez angażowania pracowników fizycznych. Ładowarka na placu budowy to absolutne minimum wyposażenia, natomiast sięgnięcie po modele teleskopowe i obrotowe dodatkowo podnosi wielofunkcyjność takiej maszyny.

Innowacyjne propozycje producentów

Jeśli ładowarka teleskopowa jest obrotowa, wtedy jej operator ma pełen zasięg pracy uwzględniający kompletne pole 360 stopni. Może się więc obracać we wszystkich kierunkach bez względu na swoje położenie, a przy okazji jest wolnobieżna, więc można nią z powodzeniem transportować ładunek w równym tempie na dowolne odległości. Istotnym czynnikiem decydującym o tym, czy wynajem ładowarek teleskopowych jest bardzo kosztowny, jest oczywiście aspekt ewentualnej pracy operatora ładowarki.

Wynajem ładowarek teleskopowych

W przypadku firm posiadających własnych pracowników ze stosownymi uprawnieniami, zawsze istnieje możliwość wynajęcia ciężkiego sprzętu i udostępnienia go własnym pracownikom. Jeśli jednak zlecenie jest bardziej jednorazowe czy krótkoterminowe, a zamawiający nie ma możliwości wykonania zadania własnymi pracownikami – wynajem ładowarek teleskopowych z operatorem również jest możliwe. Nie trzeba więc uprawnień ani odpowiedniego doświadczenia, aby zrealizować dowolne zadanie rozładunkowe/załadunkowe. Wystarczy skorzystanie z licznych ofert firm specjalizujących się w wynajmowaniu ładowarek, koparek, kontenerów i innych ciężkich maszyn budowlanych.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY